فروشگاه ویژن تحریر
سبد خرید شما

مجموعه لوازم اداری

ست لوازم اداری رومیزی آونگ دکو مدل M7 مجموعه 8 عددی     ست لوازم اداری رومیزی مدیریتی چرمی آونگ دکو مدل M7 ساخته شده از زیر ساخت MDF و روکش چرم مصنوعی با کیفیت، کار شده با قسمت های طلایی و با استفاده از یراق آبکاری شده به رنگ طلایی، با طراحی دقیق، استاندارد و زیبا یک ست رومیزی مدیریت..
1,000,000تومان
ست لوازم اداری رومیزی حال مدل پرادا G مجموعه 6 عددی   جنس:ام دی اف روکش دار و چرم مصنوعیاقلام موجود در ست:کازیهجای کاغذ یادداشتپایه چسبجامدادی رومیزیسایر توضیحات:به همراه پایه نگهدارنده موبایل و پد موس..
630,000تومان
ست لوازم اداری رومیزی حال مدل پرادا مجموعه 6 عددیجنس:ام دی اف روکش دار و چرم مصنوعیاقلام موجود در ست:کازیهجای کاغذ یادداشتپایه چسبجامدادی رومیزیسایر توضیحات:به همراه پایه نگهدارنده موبایل و پد موس..
700,000تومان
ست لوازم اداری رومیزی دکو استایل کد 0902 مجموعه 8 عددی   جنس:چوب و چرم چرم قهوه ای تیره با دوخت طلایی جنس کف داخلی کازیه و جای یادداشت از چرماقلام موجود در ست:کازیهجاقلمی (استند خودکار)جای کاغذ یادداشتجامدادی رومیزیجای نامهسایر توضیحات:اقلام موجود در بسته شامل: کازیه یک طبقه استند خودکار پ..
800,000تومان
ست لوازم اداری رومیزی مدل A705 مجموعه 7 عددی   ست لوازم اداری رومیزی چوبی آونگ دکو مدل A705 ساخته شده از MDF روکش طرح چوب، کار شده با قسمت های طلایی و با استفاده از یراق آبکاری شده به رنگ طلایی، با طراحی دقیق، استاندارد و زیبا یک ست رومیزی مدرن، بسیار شیک و کاربردی مناسب برای استفاده روی م..
5,500,000تومان
ست لوازم اداری رومیزی مدل CH-53 مجموعه پنج عددی در دید مدیران موفق، داشتن میز کار مرتب و منظم یکی از نشانه های علاقه به کار می باشد . این مسئله برای کسانی که بسیار پر کار هستند و همیشه روی میز کار آنها پر از کاغذ و گیره و ابزار اداری است بسیار دشوار است ، ست لوازم اداری پنج تکه رومیزی مدل CH-53..
950,000تومان
ست لوازم اداری رومیزی مدل آونگ دکو A707 مجموعه 10 عددی       ست لوازم اداری رومیزی مدیریتی چوبی مدل A707 ساخته شده از MDF روکش طرح چوب در رنگ های قهوه ای مشکی، کار شده با قسمت های طلایی و با استفاده از یراق آبکاری شده به رنگ طلایی، با طراحی دقیق، استاندارد و زیبا یک ست رومیزی مدی..
750,000تومان
ست لوازم اداری رومیزی کد ۲۰۲۲ مجموعه ۱۰ عددیاقلام موجود در ست:کازیهجاقلمی (استند خودکار)جای کاغذ یادداشتپایه چسبجای نامهسایر توضیحات:تمامی لوازم موجود در عکس در این مجموعه می باشد...
1,300,000تومان
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)