فروشگاه ویژن تحریر
سبد خرید شما

پایانه فروشگاهی

پایانه فروشگاهی Anfu مدل AF70 کارتخوان سیار AF70 آنفو مجهز به سیستم WiFi و همچنین پشتیبانی از دو سیم کارت بوده که در هر شرایطی و با کمترین آنتن دهی شبکه، تراکنش های مالی شما را ثبت و گزارش می کند. در مقایسه به مدل های هم خانواده خود نقصی که به آن وارد است استفاده از سیم کارت 2G است. این کارتخوا..
3,500,000تومان
پایانه فروشگاهی NEXGO مدل G2 یکی از ویژگی های بارز دستگاه کارتخوان سیار Nexgo G2 شکل ظاهری مناسب و کوچک آن ها می باشد. که این قابلیت امکان حمل و نقل ساده را برای صاحبان آن فراهم می کند‌. ویژگی دیگر این دستگاه پوز قدرت باطری آن می باشد. باطری این دستگاه پر قدرت ترین باطری را در بین سایر دستگاه ه..
3,200,000تومان
پایانه فروشگاهی Pax مدل S58دستگاه کارتخوان پکس S58 با قیمت مناسب یکی از پرطرفدارترین دستگاه های پوز موجود در بازار است. این دستگاه یکی از قوی ترین و پرسرعت ترین دستگاه های کارتخوان است. که به صورت سیار و ثابت قابل استفاده است. در صورت نیاز میتوان با اتصال یک کابل تلفن و یا شبکه به عنوان دستگاه ثابت ..
3,000,000تومان
پایانه فروشگاهی Pax مدل s90 دستگاه پوز سیار مدل pax S90 از بهترین دستگاه های کارتخوان خانواده بزرگ پکس است که با داشتن سرعت و قدرت آنتن دهی بالا توانسته محبوبیت بسیاری در کشورهای دنیا به دست آورد. دستگاه کارتخوان بیسیم مدل pax s90 ابعاد مناسبی داشته و با وزن نسبتا پایین خود، امکان جابجایی را بر..
2,350,000تومان
پایانه فروشگاهی Pax مدل s910 دستگاه پایانه فروش S910 پکس یکی از مطلوب‌ترین‌ این برند است. وزن کم محصول که دارای پرینتر سریع با مصرف انرژی بسیار کم و دستگاهی مقرون به صرفه است. این کالا را در زمره بهترین و باصرفه ترین های پایانه فروش قرار داده است.این دستگاه قابلیت ثبت و ارسال تراکنش‌های کا..
2,550,000تومان
پایانه فروشگاهی سیار NEXGO مدل G3 یکی از ویژگی های مهم دستگاه های کارت خوان سیار Nexgo G3 شکل ظاهری مناسب و کوچک آن ها می باشد که این قابلیت امکان حمل و نقل ساده را برای پذیرندگان فراهم می کند‌. از دیگر نکاتی در خرید دستگاهای پوز باید دقت کرد قدرت باطری دستگاه های کارت خوان می باشد. دستگاهای پو..
3,000,000تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)