فروشگاه ویژن تحریر
سبد خرید شما
امکان تحویل اکسپرس
پشتیبانی ۷ روز هفته ۲۴ ساعته
امکان پرداخت در محل
ضمانت اصل بودن کالا

کاغذ خردکن پروتک مدل SD 9355

کاغذ خردکن پروتک مدل SD 9355
جدید
کاغذ خردکن پروتک مدل SD 9355
16,750,000تومان
  • وضعیت موجودی: در انبار موجود است
  • مدل: پروتک

کاغذ خردکن پروتک مدل SD 9355

این دستگاه کاغذ خرد کن دارای ابعادی معادل 570 × 272 × 367 میلیمتر و همچنین وزن 13 کیلوگرم می باشد. با این وجود می توان از این دستگاه در بانک ها و یا اداراتی که کاغذ و اسناد بسیار زیادی وجود داشته، استفاده نمود.

نوع برش در این دستگاه پودری بوده و سایز برش آن نیز برابر با 2x8 میلی متر می باشد. با توجه به کیفیتی که این دستگاه داشته، معمولا زمان استفاده از این دستگاه بسیار طولانی بوده، در نتیجه نیاز به هزینه دوباره برای خرید دستگاه کاغذ خرد کن وجود ندارد.

یکی از مزایای کاغذ خرد کن پروتک مدل SD 9355 سرعت مناسب آن بوده، زیرا با استفاده این دستگاه، می توان به صورت هم زمان 8 برگه A4 را درون دستگاه قرار داد. بدین ترتیب می توان در هر دقیقه 3 متر کاغذ را توسط این دستگاه برش زد.

یکی دیگر از مزایای کاغذ خرد کن پروتک مدل SD 9355 این است که می توان با استفاده از این دستگاه انواع سی دی و دی وی دی را نیز به راحتی خرد کرد.

عرض دهانه نسبتا مناسب این دستگاه که 220 میلی متر بوده باعث شده است تا مشکلی بابت قرار دادن برگه A4 درون این دستگاه بوجود نیاید. با توجه به اینکه اغلب اسناد و مدارک در سایز A4 و یا کوچک تر بوده، کارایی این دستگاه بسیار زیاد می باشد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید